Temperature
| /dev/sda | +32.0°C – +34.0°C |
|---|---|
| /dev/sdb | +32.0°C – +35.0°C |
|---|---|
| /dev/sdc | +33.0°C – +35.0°C |
|---|---|
| /dev/sdd | +32.0°C – +36.0°C |
|---|---|
| acpitz | +16.8°C |
|---|---|
| acpitz | +16.8°C |
|---|---|
System load
| One minute load | 0.1% – 32.0% |
|---|---|
| 5 minutes load | 0.7% – 11.8% |
|---|---|
| 15 minutes load | 0.8% – 8.6% |
|---|---|
Network latency
| google.com | 0.0ms – 74.0ms |
|---|---|
| youtube.com | 0.0ms – 76.0ms |
|---|---|
| 192.168.2.1 | 0.0ms – 29.0ms |
|---|---|