Temperature
| /dev/sda | +33.0°C |
|---|---|
| /dev/sdb | +33.0°C |
|---|---|
| /dev/sdc | +34.0°C |
|---|---|
| /dev/sdd | +34.0°C |
|---|---|
| acpitz | +16.8°C |
|---|---|
| acpitz | +16.8°C |
|---|---|
System load
| One minute load | 0.3% – 4.6% |
|---|---|
| 5 minutes load | 0.9% – 2.4% |
|---|---|
| 15 minutes load | 1.2% – 1.9% |
|---|---|
Network latency
| google.com | 8.0ms – 10.0ms |
|---|---|
| youtube.com | 8.8ms – 9.7ms |
|---|---|
| 192.168.2.1 | 0.2ms – 0.7ms |
|---|---|